خرید ماهی آنجل کوی کوچک

در هنگام خرید حتما به طول و درازای این نوع ماهی دقت بسیار زیادی نمایید زیرا اگر طول یا درازای آن فرق داشته باشد ممکن است آن ماهی دچار بیماریهای مختلفی باشد به همین منظور توصیه می شود به این دو نکته در هنگام خرید توجه بسیار زیادی نمایید.

یکی از خواص این نوع ماهیها در زمینه بدن آنها می باشد که به صورت الماسی بوده به همین دلیل باعث می شود تا به راحتی در لا به لای گیاهان دریایی پنهان شوند یا حرکت نمایند و همچنین به دلیل رنگ تقریبا عمودی تیره ای که دارند باعث می شود تا به راحتی استتار نمایند و همچنین به این نوع ماهیها شکارچی ماهیان کوچک می گویند.

شما مردم عزیز و دوست داشتنی درون جامعه می توانید برای خرید ماهی آنجل به سایت مربوطه ما یا فروشگاه تحت نظر ما مراجعه نمایید و همچنین لازم به ذکر است که این نوع از ماهیها جزو اصلی ترین ماهی برای آکواریوم به شمار خواهد رفت آن دسته از افرادی که برای آکواریوم خود از این دسته ماهی یا ماهی زینتی استفاده می نمایند بهتر است بدانند آب درون آکواریوم باید شیرین باشد و همچنین دمای آن باید بین 25 تا 28 درجه سانتی گراد باشد زیرا اگر دمای آن بالاتر یا پایین تر باشد موجب آسیب رساندن به ماهی خواهد شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی نیز عمر خود را از دست می دهد برخی از افراد درباره خاستگاه این نوع ماهی سوال پرسیده اند که باید در پاسخ به سوال آنها بگوییم خاستگاه اصلی این ماهی در دریاهای آمریکا جنوبی می باشد بهتر است بدانید ماهی آنجل از طول 15 الی 16 سانتی متر برخوردار بوده و همچنین درازای این ماهی به 25 الی 26 سانتی متر خواهد رسید.

ماهی آنجل کوی

برای خرید انواع مختلف ماهیان آکواریومی مانند ماهی زبرا می توانید به سایت ما مراجعه کنید و این ماهیها را برای خود سفارش دهید و درب منزل نیز دریافت کنید.

ما به شما توصیه می کنیم در هنگام غذا دادن به این ماهیها توجه داشته باشید که به اندازه به آنها غذا دهید زیرا غذای زیاد برای آنها می تواند با بیماریهای خطرناکی همراه باشد زیاد شدن این ماهیها شاید کار بسیار دشواری نباشد ولی بزرگ کردن بچه ماهی می تواند کار بسیار سختی باشد زیرا آنها نیاز به مراقب زیادی نیز دارند که باید به آن توجه کنید.

 

شما برای نگهداری از ماهی آکواریومی باید توجه و دقت کافی را دارا باشید و از آنها نیز به بهترین شکل ممکن نیز نگهداری کنید ماهی آنجل کوی از نمونه های بارز این ماهیان می باشد که در ظاهر نگهداری آسانی دارد ولی باید به همه جوانب آن توجه داشت.

از دیگر مواردی که باید به آن بپردازیم نوع آب ماهی می باشد این ماهیها باید در آبی قرار بگیرند که تقریبا سنگین باشد زیرا آب سبک برای آنها می تواند زیان زیادی را به دنبال داشته باشد و پس از گذشت چند ماه شاید منجر به بیماری آنها گردد.

ماهی آنجل کوچک

دمای آب آکواریوم شما باید بین 78 الی 80 درجه فارنهایت باشد که گرم محسوب می شود، در اصل باید از آبهایی که کمی اسیدی هستند برای پر کردن آکواریوم استفاده کرد اما ماهی آنجل توانایی سازگاری با آبهایی که دارای PH و سختی متفاوتی هستند را دارد.

در خصوص تزیین آکواریوم مناسب برای نگهداری ماهی آنجل و ماهی زبرا به این موضوع توجه داشته باشید که این ماهی توسط اشیاء نوک تیز آسیب می بیند بنابراین باید از گیاهانی مانند: شمشیر بندهای آمازون که پهن برگ هستند و به دلیل زیبایی که دارند ماهی تخمهای خود را داخل آن قرار می دهد، همچنین خزه و سرخس از گزینه های مناسب برای آکواریوم ماهی آنجل به شمار می روند.

رنگ طبیعی که این ماهی دارد شامل نوارهای عمودی است که تیره رنگ بوده و شبیه به نوارهای بدن گورخر است، شاید این موضوع برای شما جالب باشد که ماهی آنجل کوچک است و برای آنها طعمه پهن می کند در صورتی که شرایط مناسبی در آکواریوم فراهم باشد این ماهی می تواند تا 10 سال در آن زندگی کند، این گونه از ماهیها آکواریومهای بلند را بیشتر ترجیح می دهند که ظرفیت آن می تواند بین 20 تا 55 گالن باشد، مزیتی که مخازن بزرگ برای این ماهیها دارند این است که احساس امنیت آنها را افزایش می دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *