10 مزایای استفاده از دستگاه لیزر خانگی برای بانوان

برخی از روش های سنتی اپیلاسیون لیزری روی پوست برنزه اعمال نمی شود، باید منتظر روشن شدن رنگ پوست بود که حداقل 1 ماه است.

لیزر یخ دارای تاییدیه FDA برای اپیلاسیون انواع پوست از جمله پوست برنزی است کافی است 2 هفته قبل از اپیلاسیون با لیزر یخ زیر نور آفتاب فعال نروید استراحت نکردن از جلسات لیزر اپیلاسیون در ماه های تابستان یک مزیت بزرگ است. 

امروزه از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر خانگی بسیار اسان شده است

از این نظر، لیزر یخ مورد تقاضا است شما می توانید 1 هفته تا 10 روز پس از اپیلاسیون با لیزر یخ زیر نور خورشید قرار بگیرید، به شرطی که از ضد آفتاب مناسب با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید. 

امروزه تعداد مردانی که از لیزر موهای زائد بهره مند می شوند روز به روز در حال افزایش است لیزر یخ یک راه حل ایده آل برای اپیلاسیون با لیزر مردانه با ساختار موهای متراکم تر از زنان ارائه می دهد. 

تعداد مردانی که لیزر یخ را ترجیح می دهند بسیار زیاد است، به خصوص در مناطقی که موهای عمیقی مانند موهای پشت وجود دارد لیزر یخ به دلیل ایمن و راحت بودن در اپیلاسیون با لیزر مردانه توجه زیادی را به خود جلب می کند.

فرم دادن به ریش با لیزر یخ

لیزر یخ برای نواحی که نیاز به دقت دارند مانند فرم دادن به ریش و بین ابروها نوک خاصی دارد با کمک این نوک، امکان اپیلاسیون سریع و دقیق لیزر را فراهم می کند لیزر اپیلاسیون را می توان با این نوک در نواحی صعب العبور مانند گوش و داخل بینی انجام داد. 

تعداد جلسات لیزر یخ

از جمله عواملی که تعداد جلسات لیزر اپیلاسیون را تعیین می کند، می توان ناحیه استفاده، رنگ پوست، رنگ مو، ضخامت مو، تراکم مو را برشمرد. 

بسته به این عوامل، تعداد جلسات ممکن است متفاوت باشد لیزر یخ به طور متوسط ​​برای 8 جلسه توصیه می شود برخی از افراد در 6 جلسه به لیزر اپیلاسیون پاسخ می دهند، گاهی اوقات ممکن است 1-2 جلسه اضافی مورد نیاز باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *