پوشیدن کفش پسرانه جورابی توسط پیرزنی که باعث مرگش شد

انتخاب کفش پسرانه جورابی که از مواد مناسب برای نیازهای آن ها ساخته شده باشند، واقعاً مهم است. پاهای کودکان به حمایت، قابلیت تنفس و انعطاف پذیری نیاز دارند، اطمینان از اینکه کفش آنها به طور خاص از مواد با کیفیت ساخته شده است، مزایای زیادی دارد. بنابراین بهترین مواد برای کفش بچه گانه چیست؟ این بستگی به مدل کفش و نیازهای کودک دارد. به طور کلی مواد طبیعی مانند چرم، جیر، پنبه و لاستیک مواد عالی هستند.

مواد مختلفی که معمولا برای کفش بچه گانه استفاده می شود وجود دارد:

چرم طبیعی
جیر طبیعی
چرم مصنوعی
لاستیک – معمولاً برای کف پاها و برای دمپایی استفاده می شود
الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو
الیاف مصنوعی مانند پلی استر و میکروفیبر
پشم گوسفند مرینوس

اولین کفش زیره نرم Bobux از چرم با دقت انتخاب شده و درجه بالا ساخته شد و امروزه چرم همچنان رایج ترین ماده مورد استفاده در کفش های ما است. کفش‌های کودک، صندل‌های بچه‌گانه، کفش‌های کتانی بچه‌گانه و چکمه‌های بچه‌گانه ما شامل مدل‌هایی هستند که از چرم درجه یک برای حداکثر راحتی و تنفس استفاده می‌کنند. تیم ما از دباغ‌خانه‌ها بازدید می‌کند تا درجات خاصی از چرم را انتخاب کنند که نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر برای جابجایی آسان و آزاد هستند.

کفش

انعطاف‌پذیری و راحتی در هسته اصلی کفش‌های ما قرار دارد و چرم طبیعی امکان حرکت طبیعی را فراهم می‌کند و به آرامی به شکل پای کودک شما در طول زمان قالب‌گیری می‌کند و در نتیجه تناسب سفارشی را به همراه دارد.

همه چرم ها یکسان ساخته نمی شوند، برخی از چرم ها ویژگی های متفاوتی دارند و ما از هر کدام به گونه ای استفاده می کنیم که به ترکیب کلی کفش کمک کند. ما از انواع چرم ها برای دستیابی به ظاهر، پرداخت و بافت های مختلف در کنار طرح هایی استفاده می کنیم که با دقت ساخته شده اند تا کیفیت برتر مواد را به نمایش بگذارند.

چرم‌های ما نیز به این دلیل انتخاب شده‌اند که بادوام هستند، کفش‌های کتانی دخترانه و پسرانه شما بدون ساییدگی و بدقتل مانند چرم‌های مصنوعی دوام خواهند داشت. قابلیت تنفس نیز برای جلوگیری از بوی پاهای کودکان مهم است، چرم دارای تنفس طبیعی و خواص ضد باکتریایی برای از بین بردن رطوبت و جلوگیری از بو است.

کفش های بچه گانه Bobux از جمله Xplorer، Step Up، I-Walk و Kid+ از یک زیره ترکیبی لاستیکی برای انعطاف پذیری، جذب ضربه، دوام و راحتی استفاده می کنند. کودکان نوپا و کودکان نباید کفش های ته سفت و سفت بپوشند که می تواند برای سلامت پاهای آنها مضر باشد.

هنگامی که به دنبال گزینه های کفش سبک وزن برای بچه ها هستید، منسوجات یک انتخاب عالی هستند. با این حال، مطمئن شوید که مواد با کیفیت را به طور خاص برای کفش های بچه گانه انتخاب می کنید. Bobux طیف وسیعی از منسوجات انحصاری از جمله بامبو را که در کفش‌های نهال ما دیده می‌شود و بافتنی انحصاری ما که به طور ویژه برای Bobux با همکاری متخصصان مواد در دانشگاه فناوری اوکلند طراحی شده است، توسعه داده است.

صدها ساعت تحقیق، طراحی و آزمایش برای ایجاد بافتنی‌هایی انجام شد که هم به اندازه کافی بادوام بودند که بتوانند هر ماجراجویی را دنبال کنند و هم به اندازه کافی انعطاف‌پذیر بودند که به بچه‌ها محدوده حرکتی آزاد را بدهد. مجموعه Playknit ما دارای ساختار بافتنی هوشمند است که یک رویه با استحکام بالا و سبک وزن با بند قابل تنظیم ایجاد می کند و امکان انعطاف طبیعی را فراهم می کند و از بافتنی پلی استر 100٪ بازیافتی ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *